+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Донецьк | (Донецька область) 331++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Донецьк - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Донецьк без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Донецьк. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Донецьк вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Коли мова заходить про подарунки, то багато жінок непостійні в своїх перевагах. Вони можуть бажати певні подарунки сьогодні і зовсім втратити до них інтерес завтра. Однак, існують і універсальні знаки уваги. Ефектна і оперативна доставка букетів в Донецке, якраз, є показовим варіантом такого подарунка. У тому випадку, коли необхідно привітати близьких вам жінок або просто продемонструвати особливе ставлення до коханої дівчини, дружини, мами, подруги, родички або колезі, то живі квіти нікого з них не залишать байдужою. Сучасний інтернет-магазин квітів дозволяє в будь-якому момент замовити квіти по Донецьку і перетворити на свято непрості сьогоднішні будні. У салоні представлені різноманітні свіжі квіти і кожен клієнт може може вибрати той варіант, який найбільшою мірою відповідає його випадку. Це можуть бути розкішні квіткові кошики або більш стримані букети. Фахівці салону завжди з радістю вислухають ваші індивідуальні побажання, а подальша доставка квітів в Донецке продемонструє ваш особливий смак і стиль. Ви можете зробити, як замовлення квітів на дім, так і в будь-яке інше необхідне місце: офіс, готель, вокзал, ресторан і т.д. Своєчасна доставка квітів Донецьк передбачає максимально точне вручення презенту його щасливій власниці. Клієнт може скористатися опцією попереднього телефонного оповіщення одержувача, а може виключити це і зробити ефектний сюрприз. Адже, це так приємно отримати такий подарунок в офісі або під час романтичної вечері в ресторані. Робіть приємне дорогим вам жінкам!

Доставку квітів Донецьк - (Донецька область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»